En iyi Web Tasarım ajans hizmetleri

Sur Web Tasarım

Şık ve Sınırsız Tasarım Seçeneği

Kurumsal firmanıza mobil uyumlu seo destekli Profesyonel web tasarım hizmeti ile dijital ortamdaki yerinizi hazırlayalım
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Sur Web Tasarım: Profesyonel dokunuş

Web tasarım  günümüzde hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, Surda ki işletmeler ve kurumsal  işletme ve firmalar için de web sitesi çok önemli hale gelmektedir. Sur Web tasarım, bir iş yerinin,firmanın sanal yani web dünyasında varlığını oluşturan kurumsal bir firmadır.

Sur Web tasarım hizmeti, bir web sitesinin işlevsel yönleriyle ilgili olan bir hizmettir. Web tasarım hizmeti veren sur web tasarım, bir web sitesinin tasarımını, işlevselliğini ve içeriğini ve kullanılabilir olmasını oluşturmaktan sorumludur.

Web tasarım hizmeti almak, bir işletme için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar şunlardır:

 • Kurumsal kimlik kazanın: Web Tasarım kurumsal bir kimliğinizdir. Sadece sizindir. Web sitesinin içinde iletişim bilgileriniz, logonuz ve görselleriniz, iş yeri görselleriniz ve en önemlisi size müşteri kazandıran özel bir alandır.
 • Size özgün tasarım: Web tasarım, bir web sitesini işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. tam ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.
 • SEO Uyumlu %100: Web tasarım, bir web sitesini arama motoru optimizasyonuna göre tasarlıyoruz. Yani google de üst sıralara çıkması için (SEO) uyumlu hale getiriyoruz. Bu, çalışma sizin web sitenizin google arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. %100 Seo kurallarına göre olmayan web siteler çöp olmaya mahkumdur.

Sur Web Tasarım Hizmeti : Nasıl Çalışıyoruz

yenişehir web tasarım hizmeti
 1. Önce analiz yapıyoruz: Web tasarım sürecinin ilk aşaması, web sitesinin ihtiyaçlarının ve gereksinimlerinin belirlenmesidir. Bu web  siteyi neden kurmaya ihtiyaç duydunuz ? sorusuna bir cevap bulmaktır.  Bu aşamadan sonra, web sitesinin amacı, hedef kitlesi, bütçesi ve nasıl bir tasarım istediğiniz belirlenir.
 2. Tasarım Şablonunu oluşturuyoruz: Analiz işleminden sonra, tasarım şablonunuzu oluşturuyoruz. Bu bölümde, web sitesinin görsel görünümü ve kullanıcı deneyimi belirliyoruz.
 3. Ve kodluyoruz: Ve artık web sitenizi yazmaya başlıyoruz. Tasarım aşamasından sonra, web sitesi kodlanır. Bu aşamada, web sitesinin işlevselliği ve kullanılabilirliği sağlanır. Bu süre zarfında sizlerle sürekli iletişim halindeyiz eş zamanlı takibini beraber yapıyoruz ve siz onay verdikten sonra  test ediyoruz. Kodlama aşamasından sonra, web yazılım test edilir. Bu aşamada, web sitesinin sorunsuz çalıştığından emin olunur.
 4.  Yayınlama: Test aşamasından sonra, web sitesi yayınlanır. Google’ye hızlı bir şekilde index Bu aşamada, web sitenizi alan adınızı yazarak erişilebilir hale getiriyoruz.

Sur Web Tasarım Hizmeti : Biz Nasıl yapıyoruz ?

Web Tasarım Hizmeti

13+ yıllık tecrübemizle  Sur’da her sektöre uygun  Web Tasarım Hizmeti vermekteyiz. Web sitenin inceliklerini, önemini tecrübemizden yola çıkarak kodlamaya devam ediyoruz .

%100 SEO Uyumlu

Web siteniz %100 seo uyumlu değil ise googlede yükselmeniz imkansız. Google sizi alt sıralara atar. Google’nin web sitelerini üst sıralara çıkarması için +200 yakın kriteri var. Bunlardan olmazsa olmazı 20 ye yakın kriter vardır. Tüm bu kriterleri birebir yerine getirip web sitenizi en kısa bir sürede  en üstlere çıkmanızı sağlıyoruz

Admin panelli Bir Web Site Arayüzü

Bir web tasarım firmasına ihtiyaç duymadan web sitenizde güncelleme yapabiliyor musunuz? Düzenleme yapabiliyor musunuz ? Yaptığımız tüm web tasarımların yönetilebilir bir admin paneli var. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmasanız bile size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile istediğiniz zamanda çok basit bir şekilde web sitenizde değişiklikler yapabilrsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm web site hizmetlerinde  1 Yıl boyunca ücretsiz içerik güncelemesi yapıyoruz

Son Teknoloji ve kaliteli Hosting

Yüksek kapasiteli hosting sur web tasarım hizmetinin en önemli parçasıdır. Eğer web siteniz paylaşımlı bir sunucuda barınıyorsa bu sizin web sitenizi olumsuz etkiler. Ve google’de üst sıralara(seo) çıkmanız zorlaşır. Bir diğer önemi ise web sitenizin 7/24 kesintisiz yayında olmasını  sağlamaktır. Sürekli erişim sorunu yaşayan sitelerde seo için olumsuz bir durumdur. Kalitesiz hosting kullanarak düşük fiyata yaptırdığınız web sitelerininiz bir zaman sonra çöp olur.

Web site hızınız nasıl ?

Web sitenize gelen müşteriler dakikalarca sitenizin açılmasını bekler mi ? Tabiki Hayır. Bu yüzden Sur web tasarım hizmeti alırken sitenin hızı ve güvenliğine son derece önem vermelisiniz.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Web siteniz mobil uyumlu mu yani Responsive mi ? Günümüzde internet kullanıcıların %80’i Mobil veya tablet  kullanmakta. Kullanıcılar web sitenize mobilden girdiklerinde web siteniz nasıl görünüyor ? İstedikleri bilgilere hemen ulaşabiliyorlar mı ? İşte bu yüzden yaptığımız web sitelerin tamamı %100 mobil duyarlıdır.

Sur Web Tasarım Hizmeti : Web Tasarım Fiyatları

Sur Web tasarım fiyatları, Hosting kalitesine, işlevselliği ve kullanılan teknolojilere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, web tasarım fiyatları aşağıdaki faktörlere bağlı olarak belirlenir:

 • Hosting Kapasitesine: Web sitesinin en büyük maliyet kalemini hosting oluşturmaktadır. Hosting  hizmetinin son teknoloji ve donanıma sahip ve kapasitesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Aksi takdirde düşük bütçe ile yaptırdığınız web sitesinden verim almazsınız
 • Kullanılan teknolojiler: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan teknolojiler veya eklentiler, fiyatı etkiler. Örneğin, özel bir tasarım veya yazılım gerektiren web siteleri, daha yüksek maliyetlidir.
 • Eklenti,modül ve temalar: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan özel modüller ve eklentiler olabiliyor Bunlarda web sitenizin maliyetini belirliyor
 • Site içeriği: Web sitenize standartın dışında veri girişi olacak ise bu ciddi bir süre demek, doğal olarak ek maliyet çıkacaktır. Ama standart veriler için ek ücret gerekmiyor.
 • Firmanın tecrübesi: Kurumsal bir firmada yapılmayan web tasarım hizmetleri genelde ucuz olur ama verim alamazsınız. Web siteniz istediğiniz gibi olmaz, ağır olur, sürekli kesintiye uğrar. Böyle bir durumda web siteniz çöp olur
 • Google araçlarının kurulumu: Yaptırdığınız web sitesinin performansını öğrenmek istersiniz elbette. İşte bunun için google araçlarının web sitenize entegrasyonlarının yapılanması gerekiyor. Web sitenize kimler giriş yaptı, ne zaman girdi, giren kişinin cinsiyet nedir, siteye girdikten sonra kaç dakika kaldı,hangi ilden girdi ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız web sitenize mutlaka google araçlarının kurulumunu yaptırın

Web Tasarım Hizmeti Fiyatları

Harika bir web sitesine sahip olmak için  en uygun fiyat listesine göz atın.

Sur Web Tasarım : Web Tasarım Firmaları

Sur’da web tasarım firması arayanlar için bazı öneriler şu şekilde:

 • Birden fazla firmayla görüşme yapın ve teklif alın.
 • Firmaların referanslarını inceleyin ve müşteri yorumlarını okuyun.
 • Firmanın kullandığı teknolojileri araştırın.
 • Firmanın fiyatlandırma politikasını karşılaştırın.

Diyarbakır’da web tasarım firmaları arasında öne çıkan bazı isimler şunlar:

 • Tik Web Tasarım
 • Sur Web Tasarım

Bu firmalar, deneyimli kadroları ve kaliteli hizmetleriyle Diyarbakır’da önemli bir yere sahip.

Sur Web Tasarım

Referanslarımız

Daha önce neler yaptık merak ediyorsanız ise linke tıklayarak referanslarımıza bakabilrsiniz.

Teklif Al

Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirmek mi istiyorsunuz ? Hemen WhatsApp’tan bize yazın size en uygun fiyat garantisi ile teklifi verelim

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor merak ediyorsanız  yorumlara göz atabilirsiniz

#SIK SORULAN SORULAR#

Sur Web tasarım Hizmeti nedir?

Sur Web tasarım hizmeti, bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, iyi oluşturulmuş, site yüklenme hızı yüksek ve bakımlı bir web sitesi oluşturma sürecidir. Sur Web tasarım hizmeti, web sitesinin görsel çekiciliğini, kullanılabilirliğini ve teknik performansını optimize eder.

 Web tasarım Hizmetinin birçok faydası vardır. Bunlar arasında:

 • Görsel çekicilik:  Web tasarım Hizmeti, bir web sitesine profesyonel bir görünüm ve his verir. Bu, ziyaretçilerin web sitesine daha iyi bakmalarına ve daha fazla zaman geçirmelerine neden olabilir.
 • Kullanılabilirlik: Web tasarım Hizmeti, web sitesini ziyaretçilerin kolayca ve rahatça kullanabilmeleri için tasarlar. Bu, web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olabilir.
 • Teknik performans: Web tasarım Hizmeti, web sitesinin teknik performansını optimize eder. Bu, web sitesinin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Web tasarım Hizmeti fiyatları, web sitesinin kapsamına ve karmaşıklığına göre değişir. Genel olarak, Web tasarım Hizmeti, kendi kendine web sitesi oluşturmaktan daha pahalıdır. Ancak, Web tasarım Hizmeti, uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilir.

Elbette, Tüm web sitelerimiz SEO uyumludur. Siteleriniz çok kısa sürede organik bir şekilde üst sıralara çıkmaktadır.

Evet, Şimdiye dek yaptığımız tüm web siteler %100 mobil uyumludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcıların %80’i mobil kullanmaktadır.

Evet, Firmamız için tek sefer ödeme yapılmaktadır. Ancak domain+ hosting + ssl ve varsa eklentiler için ise her yıl bir miktar ödeme yapılmaktadır. Dolar olarak alınan bu hizmetler ortalama 1500 ile 2000 arası tutmaktadır.

İş yoğunluğuna göre ve web sitenin özelliklerine göre 1 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz

Hayır Diyarbakır Merkez olmak üzere tüm ilçelere hizmet veriyoruz

ShentaWp Ayar
tikwebtasarim- Kurumsal web tasarım