En iyi Web Tasarım ajans hizmetleri

Çüngüş Web Tasarım

Şık ve Sınırsız Tasarım Seçeneği

Kurumsal firmanıza mobil uyumlu seo destekli Profesyonel web tasarım hizmeti ile dijital ortamdaki yerinizi hazırlayalım
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Çüngüş Web Tasarım: İşetmenizi Büyütün…

Çüngüş’te ki işletmeler ve kurumsal firmalar için de web yazılım giderek daha önemli hale gelmektedir. Çüngüş Web tasarım hizmeti, bir işletmenin dijital varlığını oluşturmanın ve yönetmenin en önemli yollarından biridir.

Çüngüş Web tasarım hizmeti, bir web sitesinin görsel ve kullanıcı deneyimi yönleriyle ilgili olan bir hizmettir. Web tasarım firmaları, bir firmanın web tasarımını, işlevselliğini ve içeriğini oluşturmaktan sorumludur.

Web tasarım hizmeti almak, kurumsal bir firma için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar sırası ile:

 • Kurumsal bir kimlik: Web Tasarım size ait bir kimlikdir. Ve Sadece sizdir. Bu Web sitesinin içinde iletişim bilgileriniz, logonuz, size ait olan ürün görselleriniz, iş yeri görselleriniz ve en önemlisi müşteri geri bildirimlerinin olduğu özel bir alandır.
 • Özgün bir Tasarım: Bir web sitesini işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. Önce İhtiyaçlarınızı belirliyoruz ve sonra istediğiniz gibi tasarlıyoruz.
 • %100 SEO Uyumlu: Web tasarım, bir web sitesini arama motoru optimizasyonuna uygun olarak  yapıyoruz. Diğer deyişi ile google de üst sıralara çıkmasına uyumlu şekilde yapıyoruz. Bu, web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Unutmayın Seo uyumlu olmayan web site çöp olmaya mahkumdur. Ve sizin için gereksiz masraftan başka birşey değildir

Çüngüş Web Tasarım Hizmeti : Süreç Nasıl İlerliyor

tik web tasarım web sitesi yapım aşamaları
 1. İlk Önce analiz: Web yazılım sürecinin ilk aşaması, web sitesinin ihtiyaçlarının ve hedeflerin belirlenmesidir. Bu web  yazılımını neden kurmak istiyorsunuz sorusuna bir cevap bulmaktır.  Bu aşamada, web sitesinin amacı, hedef kitlesi, bütçesi ve nasıl bir tasarım istediğiniz belirlenir.
 2. Yazılım Şablonunu oluşturuyoruz: Analiz aşamasından sonra, yazılım şablonunu oluşturuyoruz. Web sitesinin görsel görünümü ve kullanıcı deneyimi belirlenir.
 3. Web sitenizi kodlamaya başlıyoruz: Bu aşamada web yazılımınızı kodlamaya başlıyoruz. Tasarım aşamasından sonra, web sitesi kodlanır. Bu aşamada, web sitesinin işlevselliği ve kullanılabilirliği sağlanır. Bu süre içerisinde sizlerle sürekli iletişim halindeyiz eş zamanlı takibini beraber yapıyoruz ve siz onay verdikten sonra kodlama aşamasına geçiyoruz. Kodlama aşamasından sonra, web sitesi test edilir. Bu aşamada, web sitesinin hatasız ve sorunsuz çalıştığından emin olunur.
 4.  Yayınlama: Kodlama ve test aşamasından sonra, web sitesi yayınlanır. Google’ye hızlı bir şekilde indexlenir Bu aşamada, web sitesi internet üzerinden erişilebilir hale gelir.

Çüngüş Web Tasarım Hizmeti : Peki biz Nasıl Yapıyoruz

13+ yıllık tecrübemizle her sektöre uygun Çüngüş’de Web Tasarım Hizmeti vermekteyiz. Web sitenin inceliklerini, önemini tecrübemizden yola çıkarak kodlamaya devam ediyoruz .

Web Tasarım Hizmeti

%100 SEO Uyumlu

Web siteniz %100 seo uyumlu değil ise googlede yükselmeniz imkansız. Google sizi indexlemez. Google’nin web sitelerini üst sıralara çıkarması için +200 yakın kriteri var. Bunlardan olmazsa olmazı 20 ye yakın kriter vardır. Tüm bu kriterleri harfiyen yerine getiriyoruz web sitenizi en kısa bir sürede en üstlere çıkmanızı sağlıyoruz

Son Teknoloji Hosting

Son teknoloji hosting çüngüş web tasarım hizmetinin en önemli parçasıdır. Eğer web siteniz yüzlerce web sitesinin barındırıldığı bir sunucuda barınıyorsa bu sizin web sitenizi olumsuz etkiler. ve googlede üst sıralara çıkmanız zorlaşır. Bir diğer önemi ise web sitenizin 7/24 kesintisiz yayında olmasını  sağlamaktır. Sürekli kesintiye uğrayan sitelerde seo için olumsuz bir durumdur. Kalitesiz hosting kullanarak düşük fiyata yaptırdığınız web sitelerininiz bir zaman sonra çöp olur.

Yönetilebilir Bir Web Site

Bir web yazılımcıya ihtiyaç duymadan web sitenizde güncelle yapabiliyor musunuz? Düzenleme yapabiliyor musunuz ? Yaptığımız tüm web siteler yönetilebilir yani admin panelli bir arayüze sahip. Hiçbir yazılım bilgisine sahip olmasanız bile size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz zamanda çok basit bir şekilde web sitenizde değişiklikler yapabilrsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm web site hizmetlerinde  1 Yıl boyunca ücretsiz içerik güncelemesi yapıyoruz

Web siteniz hızlı mı ?

Web sitenize giren müşteriler dakikalarca sitenizin açılmasını bekler mi ? Tabiki Hayır. Bu yüzden Çüngüş web tasarım hizmeti alırken sitenin hızı ve güvenliğine son derece önem vermelisiniz. Gelen kullanıcılar sitenize saniyeler için erişsin

%100 Mobil Uyumlu

Web siteniz mobil uyumlu mu ? Günümüzde internet kullanıcıların %70’i Mobil cihaz kullanmakta. Kullanıcılar web sitenize mobil cihazlardan girdiklerinde web siteniz nasıl görünüyor ? İstedikleri bilgilere hemen ulaşabiliyorlar mı ? Yaptığımız web sitelerin tamamı %100 mobil duyarlıdır.

Çüngüş Web Tasarım Hizmeti : Web Tasarım Fiyatları

Çüngüş Web tasarım fiyatları, Hosting, web sitenin işlevselliği ve kullanılan teknolojilere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, web yazılım fiyatları aşağıdaki faktörlere bağlı olarak belirlenir:

 • Hosting teknolojisine: Web yazılımının en büyük maliyet kalemini hosting oluşturmaktadır. Hosting  hizmetinin son teknoloji ve donanıma sahip ve kapasitesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Aksi takdirde düşük bütçe ile yaptırdığınız web sitesinden verim almazsınız
 • Kullanılan teknolojiler: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan teknolojiler yazılımlar, fiyatı etkiler. Örneğin, özel bir web tasrım veya yazılım gerektiren web siteleri, daha yüksek maliyetlidir.
 • Modül ve Eklentiler: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan özel modüller ve eklentiler olabiliyor Bunlarda web sitenizin maliyetini belirliyor
 • Web sitesinin içeriği: Web sitenize standartın dışında veri girişi olacak ise bu ciddi bir süre ve emek  demek özellikle ürün girişleri, doğal olarak ek maliyet çıkacaktır. Ama standart veriler için ek ücret gerekmiyor.
 • Firmanın Geçmişine: Kurumsal ve profesyonel bir firmada yapılmayan web tasarım hizmetleri genelde ucuz olur ama verim alamazsınız. Web siteniz istediğiniz gibi olmaz, ağır olur, sürekli kesintiye uğrar. Böyle bir durumda web siteniz çöp olur
 • Google araçlarının kurulumu: Yaptırdığınız web sitesinin performansını öğrenmek istersiniz elbette. İşte bunun için google araçlarının web sitenize entegrasyonlarının yapılanması gerekiyor. Web sitenize kimler girdi, ne zaman girdiler, giren kişinin cinsiyet nedir, siteye girdikten sonra kaç dakika kaldı,hangi ilden girdi mobil cihazlardan mı girdi  ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız web sitenize mutlaka google araçlarının kurulumunu yaptırın

Çüngüş Web Tasarım : Web Tasarım Firmaları

Diyarbakır’da web tasarım firması arayanlar için bazı öneriler şu şekilde:

 • Birden fazla firmayla görüşme yapın ve teklif alın.
 • Firmaların referanslarını inceleyin ve müşteri yorumlarını okuyun.
 • Firmanın kullandığı teknolojileri araştırın.
 • Firmanın fiyatlandırma politikasını karşılaştırın.

Çüngüş’de web tasarım firmaları arasında öne çıkan bazı isimler şunlar:

 • Tik Web Tasarım
 • Çüngüş Web Tasarım

Bu firmalar, deneyimli kadroları ve kaliteli hizmetleriyle Çüngüş’de önemli bir yere sahip.

Web Tasarım Hizmeti Fiyatları

Harika bir web sitesine sahip olmak için  en uygun fiyat listesine göz atın.

çüngüş web tasarım

Referanslarımız

Daha önce neler yaptık merak ediyorsanız ise linke tıklayarak referanslarımıza bakabilrsiniz.

Teklif Al

Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirmek mi istiyorsunuz ? Hemen WhatsApp’tan bize yazın size en uygun fiyat garantisi ile teklifi verelim

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor merak ediyorsanız  yorumlara göz atabilirsiniz

#SIK SORULAN SORULAR#

Çüngüş Web tasarım Hizmeti nedir?

Çüngüş Web tasarım hizmeti, bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, iyi oluşturulmuş, site yüklenme hızı yüksek ve bakımlı bir web sitesi oluşturma sürecidir. Çüngüş Web tasarım hizmeti, web sitesinin görsel çekiciliğini, kullanılabilirliğini ve teknik performansını optimize eder.

 Web tasarım Hizmetinin birçok faydası vardır. Bunlar arasında:

 • Görsel çekicilik:  Web tasarım Hizmeti, bir web sitesine profesyonel bir görünüm ve his verir. Bu, ziyaretçilerin web sitesine daha iyi bakmalarına ve daha fazla zaman geçirmelerine neden olabilir.
 • Kullanılabilirlik: Web tasarım Hizmeti, web sitesini ziyaretçilerin kolayca ve rahatça kullanabilmeleri için tasarlar. Bu, web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olabilir.
 • Teknik performans: Web tasarım Hizmeti, web sitesinin teknik performansını optimize eder. Bu, web sitesinin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Web tasarım Hizmeti fiyatları, web sitesinin kapsamına ve karmaşıklığına göre değişir. Genel olarak, Web tasarım Hizmeti, kendi kendine web sitesi oluşturmaktan daha pahalıdır. Ancak, Web tasarım Hizmeti, uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilir.

Elbette, Tüm web sitelerimiz SEO uyumludur. Siteleriniz çok kısa sürede organik bir şekilde üst sıralara çıkmaktadır.

Evet, Şimdiye dek yaptığımız tüm web siteler %100 mobil uyumludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcıların %80’i mobil kullanmaktadır.

Evet, Firmamız için tek sefer ödeme yapılmaktadır. Ancak domain+ hosting + ssl ve varsa eklentiler için ise her yıl bir miktar ödeme yapılmaktadır. Dolar olarak alınan bu hizmetler ortalama 1500 ile 2000 arası tutmaktadır.

İş yoğunluğuna göre ve web sitenin özelliklerine göre 1 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz

Hayır Diyarbakır Merkez olmak üzere tüm ilçelere hizmet veriyoruz

ShentaWp Ayar
tikwebtasarim- Kurumsal web tasarım