En iyi Web Tasarım ajans hizmetleri

Çınar Web Tasarım

Şık ve Sınırsız Tasarım Seçeneği

Kurumsal firmanıza mobil uyumlu seo destekli Profesyonel web tasarım hizmeti ile dijital ortamdaki yerinizi hazırlayalım
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Çınar Web Tasarım: Firmanızı Dijitale Açın…

Dijital dünya günümüzde hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, Çınarda ki iş yerleri ve kurumsal firmalar için de web tasarım giderek daha önemli hale gelmektedir. Çınar Web tasarım hizmeti, bir işletmenin dijital varlığını oluşturmanın ve yönetmenin en önemli yollarından biridir.

Çınar Web tasarım hizmeti, bir firmanın dijitale açılmasını sağlayan bir firmadır. Web tasarım firmaları, bir web sitesinin tasarımını, işlevselliğini ve içeriğini oluşturmaktan sorumludur.

Web tasarım hizmeti almak, bir işletme için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar arasında:

 • Kurumsallık: Web sitesi sizin bir kimliğinizdir. Sadece size aittir. Web sitesinin içinde iletişim bilgileriniz, logonuz, size ait olan ürün görselleriniz, iş yeri görselleriniz ve en önemlisi müşteri geri bildirimlerinin olduğu özel bir alandır.
 • Özgün bir Tasarım: Web yazılım, bir web sitesini işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.
 • %100 SEO Uyumlu: Web tasarım, bir web sitesini arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Diğer deyişi ile google de üst sıralara çıkması için (SEO) uyumlu hale getiriyoruz.Bu, web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Unutmayın Seo uyumlu olmayan web siteler çöptür.

Çınar Web Tasarım Hizmeti : Süreç Nasıl işliyor

tik web tasarım web sitesi yapım aşamaları
 1. Önce analiz yapıyoruz: Web tasarım sürecinin ilk aşaması, web sitesinin ihtiyaçlarının ve hedeflerin belirlenmesidir yani analizinin yapılmasıdır. Bu web  siteyi neden kurmak istiyorsunuz sorusuna bir cevap bulmaktır.  Bu aşamada, web sitesinin amacı, hedef kitlesi ve nasıl bir tasarım istediğiniz belirlenir.
 2. Tasarım Şablonunu oluşturuyoruz: Analiz aşamasından sonra, sizlere tasarım şablonunu oluşturuyoruz. Bu aşamada, web sitesinin görsel görünümü ve kullanıcı deneyimi belirlenir.
 3. Web tasarımını yapmaya başlıyoruz: Bu aşamada web tasarımınızı yapmaya başlıyoruz. Tasarım aşamasından sonra, web sitesi kodlanır. Bu aşamada, web sitesinin işlevselliği ve kullanılabilirliği sağlanır. Bu süre zarfında sizlerle sürekli iletişim halindeyiz eş zamanlı takibini beraber yapıyoruz ve siz onay verdikten sonra test aşamasına geçiyoruz. Kodlama aşamasından sonra, web sitesi test edilir. Bu aşamada, web sitesinin hatasız ve sorunsuz çalıştığından emin olunur.En sonunda…
 4.  Yayınlıyoruz: Test aşamasından sonra, web sitesi yayınlanır. Google’ye hızlı bir şekilde index Bu aşamada, web sitesi internet üzerinden erişilebilir hale gelir.

Çınar Web Tasarım Hizmeti :Peki Biz  Nasıl Yapıyoruz

Firmamız 13+ yıllık tecrübemizle her sektöre uygun Çınarr’da Web Tasarım Hizmeti vermekteyiz. Web sitenin inceliklerini, önemini tecrübemizden yola çıkarak kodlamaya devam ediyoruz .

Web Tasarım Hizmeti

%100 SEO Uyumlu

Web sitelerimizin tamamı seo uyumludur. Web siteniz %100 seo uyumlu değil ise googlede yükselmeniz imkansız. Google sizi indexlemez. Google’nin web sitelerini üst sıralara çıkarması için +200 yakın kriteri var. Bunlardan olmazsa olmazı 20 ye yakın kriter vardır. Tüm bu kriterleri harfiyen yerine getirip web sitenizi en kısa bir sürede üstlere çıkmanızı sağlıyoruz

Son Teknoloji Hosting

Yüksek kapasiteli hosting Çınar web tasarım hizmetinin en önemli parçasıdır. Eğer web siteniz yüzlerce web sitesinin barındırıldığı bir sunucuda barınıyorsa bu sizin web sitenizi olumsuz etkiler. ve googlede üst sıralara çıkmanız zorlaşır. Bir diğer önemi ise web sitenizin 7/24 kesintisiz yayında olmasını  sağlamaktır. Sürekli kesintiye uğrayan sitelerde seo için olumsuz bir durumdur. Kalitesiz hosting kullanarak düşük fiyata yaptırdığınız web sitelerininiz bir zaman sonra çöp olur.

Yönetilebilir Site Arayüzü

Bir yazılımcıya ihtiyaç duymadan web sitenizi güncelleyebiliyor musunuz? Düzenleme yapabiliyor musunuz ? Yaptığımız tüm web siteler yönetilebilir bir arayüze sahip. Hiçbir yazılım bilgisine sahip olmasanız bile size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz zamanda çok basit bir şekilde web sitenizde değişiklikler yapabilrsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm web site hizmetlerinde  1 Yıl boyunca ücretsiz içerik güncelemesi yapıyoruz

Işık hızında web site ?

Web sitenize giren müşteriler dakikalarca sitenizin açılmasını bekler mi ? Tabiki Hayır. Bu yüzden Çınar web tasarım hizmeti alırken sitenin hızı ve güvenliğine son derece önem vermelisiniz.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Web siteniz responsive mi ? Günümüzde internet kullanıcıların %80’i Mobil kullanmakta. Kullanıcılar web sitenize mobilden girdiklerinde web siteniz nasıl görünüyor ? İstedikleri bilgilere hemen ulaşabiliyorlar mı ? Yaptığımız web sitelerin tamamı %100 mobil duyarlıdır.

Çınar Web Tasarım Hizmeti : Web Tasarım Fiyatları

Çınar Web tasarım fiyatları, Hosting kalitesine, işlevselliği ve kullanılan teknolojilere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, web tasarım fiyatları aşağıdaki faktörlere bağlı olarak belirlenir:

 • Hosting kalitesine: Web yazılımının en büyük maliyet kalemini hosting oluşturmaktadır. Web Hosting  hizmetinin son teknoloji ve donanıma sahip ve kapasitesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Yoksa, düşük bütçe ile yaptırdığınız web sitesinden verim almazsınız
 • Kullanılan teknolojiler: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan teknolojiler, fiyatı etkiler. Örneğin, özel bir tasarım veya yazılım gerektiren web siteleri, daha yüksek maliyetlidir.
 • Eklentive modüller: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan özel modüller ve eklentiler olabiliyor Bunlarda web sitenizin maliyetini belirliyor
 • Site içeriği: Web sitenize standartın dışında veri girişi olacak ise bu ciddi bir süre demek, doğal olarak ek maliyet çıkacaktır. Ama standart veriler için ek ücret gerekmiyor.
 • Firmanın geçmişi: Kurumsal bir firmada yapılmayan web tasarım hizmetleri genelde ucuz olur ama verim alamazsınız. Web siteniz istediğiniz gibi olmaz, ağır olur, sürekli kesintiye uğrar. Böyle bir durumda web siteniz çöp olur
 • Google kurulumu: Yaptırdığınız web sitesinin performansını öğrenmek istersiniz elbette. İşte bunun için google araçlarının web sitenize entegrasyonlarının yapılanması gerekiyor. Web sitenize kim girdi, ne zaman girdi, giren kişinin cinsiyet nedir, siteye girdikten sonra kaç dakika kaldı,hangi ilden girdi ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız web sitenize mutlaka google araçlarının kurulumunu yaptırın

Çınar Web Tasarım : Web Tasarım Firmaları

Çınar’da web tasarım firması arayanlar için bazı öneriler şu şekilde:

 • Birden fazla firmayla görüşme yapın ve teklif alın.
 • Firmaların referanslarını inceleyin ve müşteri yorumlarını okuyun.
 • Firmanın kullandığı teknolojileri araştırın.
 • Firmanın fiyatlandırma politikasını karşılaştırın.

Çınarda’da web tasarım firmaları arasında öne çıkan bazı isimler şunlar:

 • Tik Web Tasarım
 • Çınar Web Tasarım

Bu firmalar, deneyimli kadroları ve kaliteli hizmetleriyle Diyarbakır’da önemli bir yere sahip.

Web Tasarım Hizmeti Fiyatları

Harika bir web sitesine sahip olmak için  en uygun fiyat listesine göz atın.

çınar web tasarım

Referanslarımız

Daha önce neler yaptık merak ediyorsanız ise linke tıklayarak referanslarımıza bakabilrsiniz.

Teklif Al

Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirmek mi istiyorsunuz ? Hemen WhatsApp’tan bize yazın size en uygun fiyat garantisi ile teklifi verelim

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor merak ediyorsanız  yorumlara göz atabilirsiniz

#SIK SORULAN SORULAR#

Çınar Web tasarım Hizmeti nedir?

Çınar Web tasarım hizmeti, bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, iyi oluşturulmuş, site yüklenme hızı yüksek ve bakımlı bir web sitesi oluşturma sürecidir. Çınar Web tasarım hizmeti, web sitesinin görsel çekiciliğini, kullanılabilirliğini ve teknik performansını optimize eder.

 Web tasarım Hizmetinin birçok faydası vardır. Bunlar arasında:

 • Görsel çekicilik:  Web tasarım Hizmeti, bir web sitesine profesyonel bir görünüm ve his verir. Bu, ziyaretçilerin web sitesine daha iyi bakmalarına ve daha fazla zaman geçirmelerine neden olabilir.
 • Kullanılabilirlik: Web tasarım Hizmeti, web sitesini ziyaretçilerin kolayca ve rahatça kullanabilmeleri için tasarlar. Bu, web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olabilir.
 • Teknik performans: Web tasarım Hizmeti, web sitesinin teknik performansını optimize eder. Bu, web sitesinin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Web tasarım Hizmeti fiyatları, web sitesinin kapsamına ve karmaşıklığına göre değişir. Genel olarak, Web tasarım Hizmeti, kendi kendine web sitesi oluşturmaktan daha pahalıdır. Ancak, Web tasarım Hizmeti, uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilir.

Elbette, Tüm web sitelerimiz SEO uyumludur. Siteleriniz çok kısa sürede organik bir şekilde üst sıralara çıkmaktadır.

Evet, Şimdiye dek yaptığımız tüm web siteler %100 mobil uyumludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcıların %80’i mobil kullanmaktadır.

Evet, Firmamız için tek sefer ödeme yapılmaktadır. Ancak domain+ hosting + ssl ve varsa eklentiler için ise her yıl bir miktar ödeme yapılmaktadır. Dolar olarak alınan bu hizmetler ortalama 1500 ile 2000 arası tutmaktadır.

İş yoğunluğuna göre ve web sitenin özelliklerine göre 1 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz

Hayır Diyarbakır Merkez olmak üzere tüm ilçelere hizmet veriyoruz

ShentaWp Ayar
tikwebtasarim- Kurumsal web tasarım