En iyi Web Tasarım ajans hizmetleri

Çermik Web Tasarım

Şık ve Sınırsız Tasarım Seçeneği

Kurumsal firmanıza mobil uyumlu seo destekli Profesyonel web tasarım hizmeti ile dijital ortamdaki yerinizi hazırlayalım
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Çermik Web Tasarım: Büyümenin Tam Zamanı…

Günümüzde hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, Çermik’te ki kurumsal firmalar için de web sitesi giderek daha önemli hale gelmektedir. Çermik Web tasarım hizmeti, bir işletmenin internet varlığını oluşturmanın ve yönetmenin en önemli yollarından biridir.

Çermik Web tasarım hizmeti, bir web sitesinin görsel ve kullanıcı deneyimi  yönleriyle ilgili olan bir hizmettir. Web tasarım firmaları, bir web sitesinin tasarımını ve içeriğini oluşturmaktan sorumludur.

Web sitesi yaptırmak, bir işletme için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar arasında şunlar yer alır:

 • Profesyonelllik: Web Tasarım sizin bir markanızdır. Sadece sizindir. Web sitesinin içinde iletişim bilgileriniz, logonuz, size ait olan ürün görselleriniz, iş yeri görselleriniz ve en önemlisi müşteri geri bildirimlerinin olduğu özel bir alandır.
 • Size Özgün bir tasarım: Web sitesi, bir web sitesini işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınızı belirliyoruz ve web sitenizi istediğiniz gibi tasarlıyoruz.
 • %100 SEO Uyumlu: Web sitenize arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Diğer deyişi ile google de üst sıralara çıkması için (SEO) uyumlu hale getiriyoruz. Bu, web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Unutmayın Seo yapılmayan web siteler çöp olmaya mahkumdur.

Çermik Web Tasarım Hizmeti : Nasıl başlıyoruz

tik web tasarım web sitesi yapım aşamaları
 1. Öncelikle analiz yapıyoruz: Web tasarıma başlamadan önce , web tasarımının ihtiyaçlarını ve hedeflerin belirliyoruz. Bu web  siteye neden ihtiyaç duyuyorsunuz sorusuna bir cevap bulmaktır.  Bu aşamada, web sitesinin amacı, hedef kitlesi, bütçesi ve nasıl bir tasarım istediğiniz belirlenir.
 2. Tasarım Şablonunu oluşturuyoruz: Analiz bittikten sonra, tasarım şablonunu oluşturuyoruz. Bu aşamada, web sitesinin görsel görünümü ve kullanıcı deneyimi belirlenir.
 3. Web sitenizi kodlamaya başlıyoruz: Bu aşamada web sitenizi yapmaya başlıyoruz. Tasarım aşamasından sonra, web sitesi kodlanır. Bu aşamada, web sitesinin işlevselliği ve kullanılabilirliği sağlanır. Bu süre zarfında sizlerle sürekli  birebir iletişim halindeyiz eş zamanlı takibini beraber yapıyoruz ve siz onay verdikten sonra test aşamasına geçiyoruz. Kodlama aşamasından sonra, web yazılımı test edilir. Bu aşamada, web sitesinin hatasız ve sorunsuz çalıştığından emin olunur. Ve sonra…
 4.  Yayınlama: Test aşamasından sonra, web sitesi yayınlanır. Google’ye hızlı bir şekilde index sağlanır. Bu aşamada, web sitesi internet üzerinden erişilebilir hale gelir.

Çermik Web Tasarım Hizmeti : Biz Nasıl Yapıyoruz

13+ yıllık tecrübemizle her sektöre uygun Çermik’da Web Tasarım Hizmeti vermekteyiz. Web sitenin inceliklerini, önemini tecrübemizden yola çıkarak kodlamaya devam ediyoruz .

Web Tasarım Hizmeti

%100 SEO Uyumlu

Web tasarımınız %100 seo uyumlu değil ise googlede yükselmeniz çok zor. Google sizi tanımaz ve indexlemez. Google’nin web sitelerini üst sıralara çıkarması için +200 yakın kriteri var. Bunlardan olmazsa olmazı 20 ye yakın kriter vardır. Tüm bu kriterleri eksiksiz yerine getirip web sitenizi çok kısa bir sürede en üstlere çıkmanızı sağlıyoruz

Web Hosting

Yüksek kapasiteli Web hosting Çermik web tasarım hizmetinin en önemli parçasıdır. Eğer web siteniz yüzlerce web sitesinin barındırıldığı bir sunucuda barınıyorsa bu sizin web sitenizi olumsuz etkiler. ve googlede üst sıralara(seo) çıkmanız zorlaşır. Bir diğer önemi ise web sitenizin sürekli  kesintisiz yayında olmasını  sağlamaktır. Sürekli kesintiye uğrayan sitelerde seo için olumsuz bir durumdur. Kalitesiz web hosting kullanarak düşük fiyata yaptırdığınız web sitelerininiz bir zaman sonra çöp olur.

Yönetilebilir Arayüzü

Bir web tasarımcısına ihtiyaç duymadan web sitenizi güncelleme veya Düzenleme yapabiliyor musunuz ? Yaptığımız tüm web siteler yönetilebilir bir arayüze sahip. Hiçbir yazılım bilgisine sahip olmasanız bile size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile istediğiniz zamanda çok basit bir şekilde web sitenizde değişiklikler yapabilrsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm web site hizmetlerinde  1 Yıl boyunca ücretsiz içerik güncelemesi yapıyoruz

Işık hızında web sitesi

Web sitenize giren müşteriler dakikalarca sitenizin açılmasını bekler mi ? Tabiki Hayır. Bu yüzden Diyarbakır web tasarım hizmeti alırken sitenin hızı ve güvenliğine son derece önem vermelisiniz. Işık hızında web sitesi yapıyoruz

Mobil Uyumlu

Web siteniz mobil uyumlu mu ? Günümüzde internet kullanıcıların %80’i Mobil kullanmakta. Kullanıcılar web sitenize mobilden girdiklerinde web siteniz nasıl görünüyor ? İstedikleri bilgilere hemen ulaşabiliyorlar mı ? Yaptığımız web sitelerin tamamı %100 mobil duyarlıdır.

Çermik Web Tasarım Hizmeti : Web Tasarım Fiyatları

Çermik Web tasarım fiyatları, Hosting kalitesine, işlevselliği ve kullanılan teknolojilere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, web tasarım fiyatları aşağıdaki faktörlere bağlı olarak belirlenir:

 • Hosting Kalitesi: Web sitesinin en büyük maliyet kalemini hosting oluşturmaktadır. Hosting  hizmetinin son teknoloji ve donanıma sahip ve kapasitesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Aksi takdirde düşük bütçe ile yaptırdığınız web sitesinden verim almazsınız
 • Kullanılan teknoloji: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan teknolojiler, fiyatı etkiler. Örneğin, özel bir tasarım veya yazılım gerektiren web siteleri, daha yüksek maliyetlidir.
 • Eklenti ve modüller: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan özel modüller ve eklentiler olabiliyor Bunlarda web sitenizin maliyetini belirliyor
 • Web Site içeriği: Web sitenize standartın dışında veri girişi olacak ise bu ciddi bir süre demek, doğal olarak ek maliyet çıkacaktır. Ama standart veriler için ek ücret gerekmiyor.
 • Firma Profesyonel mi: Kurumsal bir firmada yapılmayan web tasarım hizmetleri genelde ucuz olur ama verim alamazsınız. Web siteniz istediğiniz gibi olmaz, ağır olur, sürekli kesintiye uğrar. Böyle bir durumda web siteniz çöp olur
 • Google araçlarının kurulumu: Yaptırdığınız web sitesinin performansını öğrenmek istersiniz elbette. İşte bunun için google araçlarının web sitenize entegrasyonlarının yapılanması gerekiyor. Web sitenize kim girdi, ne zaman girdi, giren kişinin cinsiyet nedir, siteye girdikten sonra kaç dakika kaldı,hangi ilden girdi ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız web sitenize mutlaka google araçlarının kurulumunu yaptırın

Çermik Web Tasarım : Web Tasarım Firmaları

Diyarbakır’da web tasarım firması arayanlar için bazı öneriler şu şekilde:

 • Birden fazla firmayla görüşme yapın ve teklif alın.
 • Firmaların referanslarını inceleyin ve müşteri yorumlarını okuyun.
 • Firmanın kullandığı teknolojileri araştırın.
 • Firmanın fiyatlandırma politikasını karşılaştırın.

Diyarbakır’da web tasarım firmaları arasında öne çıkan bazı isimler şunlar:

 • Tik Web Tasarım
 • Çermik Web Tasarım

Bu firmalar, deneyimli kadroları ve kaliteli hizmetleriyle Diyarbakır’da önemli bir yere sahip.

Web Tasarım Hizmeti Fiyatları

Harika bir web sitesine sahip olmak için  en uygun fiyat listesine göz atın.

Referanslarımız

Daha önce neler yaptık merak ediyorsanız ise linke tıklayarak referanslarımıza bakabilrsiniz.

Teklif Al

Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirmek mi istiyorsunuz ? Hemen WhatsApp’tan bize yazın size en uygun fiyat garantisi ile teklifi verelim

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor merak ediyorsanız  yorumlara göz atabilirsiniz

#SIK SORULAN SORULAR#

Çermik Web tasarım Hizmeti nedir?

Çermik Web tasarım hizmeti, bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, iyi oluşturulmuş, site yüklenme hızı yüksek ve bakımlı bir web sitesi oluşturma sürecidir. Çermik Web tasarım hizmeti, web sitesinin görsel çekiciliğini, kullanılabilirliğini ve teknik performansını optimize eder.

 Web tasarım Hizmetinin birçok faydası vardır. Bunlar arasında:

 • Görsellik:  Web tasarım Hizmeti, bir web sitesine profesyonel bir görünüm ve his verir. Bu, ziyaretçilerin web sitesine daha iyi bakmalarına ve daha fazla zaman geçirmelerine neden olabilir.
 • Kullanılabilirlik düzeyi: Web tasarım Hizmeti, web sitesini ziyaretçilerin kolayca ve rahatça kullanabilmeleri için tasarlar. Bu, web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olabilir.
 • Performans: Web tasarım Hizmeti, web sitesinin teknik performansını optimize eder. Bu, web sitesinin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Web tasarım Hizmeti fiyatları, web sitesinin kapsamına ve karmaşıklığına göre değişir. Genel olarak, Web tasarım Hizmeti, kendi kendine web sitesi oluşturmaktan daha pahalıdır. Ancak, Web tasarım Hizmeti, uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilir.

Elbette, Tüm web sitelerimiz SEO uyumludur. Siteleriniz çok kısa sürede organik bir şekilde üst sıralara çıkmaktadır.

Evet, Şimdiye dek yaptığımız tüm web siteler %100 mobil uyumludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcıların %80’i mobil kullanmaktadır.

Evet, Firmamız için tek sefer ödeme yapılmaktadır. Ancak domain+ hosting + ssl ve varsa eklentiler için ise her yıl bir miktar ödeme yapılmaktadır. Dolar olarak alınan bu hizmetler ortalama 1500 ile 2000 arası tutmaktadır.

İş yoğunluğuna göre ve web sitenin özelliklerine göre 1 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz

Hayır, Çermik Merkez olmak üzere tüm ilçelere hizmet veriyoruz

ShentaWp Ayar
tikwebtasarim- Kurumsal web tasarım