En iyi Web Tasarım ajans hizmetleri

Bismil Web Tasarım

Şık ve Sınırsız Tasarım Seçeneği

Kurumsal firmanıza mobil uyumlu seo destekli Profesyonel web tasarım hizmeti ile dijital ortamdaki yerinizi hazırlayalım
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Bismil Web Tasarım: Firmanızı Büyütün…

İnternetin günümüzde hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, Bismilde ki işletmeler ve kurumsal firmalar için de web tasarım giderek daha önemli hale gelmektedir. Bismil Web tasarım hizmeti, bir firmanın sanal varlığını oluşturmanın en önemli yollarından sadece biridir.

Bismil Web tasarım hizmeti, bir işletmenin internette yer almasını sağlayan kurumsal bir firmadır. Web tasarım firmaları, bir web sitesinin tasarımını, işlevselliğini ve içeriğini oluşturmaktan sorumludur.

Web tasarım hizmeti almak, bir işletme için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar arasında şunlar yer alır:

 • Kurumsal bir kimlik: Web Tasarım sizin bir kurumsal kimliğinizdir. Ve sadece size aittir. Web sitesinin içinde iletişim bilgileriniz, logonuz, size ait olan ürün görselleriniz, konumunuz ve iş yeri görselleriniz yer alır,  en önemlisi müşteri geri bildirimlerinin olduğu özel bir alandır.
 • Özgün bir tasarım: Web tasarım, bir web sitesini işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınız göre ve istediğiniz gibi kodluyoruz.
 • %100 SEO Uyumlu: Seo, bir web sitesini arama motoru optimizasyonu ile lakalı bir terimdir. Diğer deyişi ile google de üst sıralara çıkması için (SEO) uyumlu hale getiriyoruz.Bu, web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Unutmayın web siteniz  Seo uyumlu değil ise siteniz çöp olmaya mahkumdur.

Bismil Web Tasarım Hizmeti : Süreç Nasıl ilerliyor

tik web tasarım web sitesi yapım aşamaları
 1. Önce ihtiyaçlarınızı belirliyoruz: Web tasarım sürecinin ilk aşaması, web sitesinin ihtiyaçlarının ve web siteyi ne amaçla kurmak istediğinizi belirliyoruz. Kısaca Bu web  siteyi neden kurmak istiyorsunuz sorusuna bir cevap bulmaktır.  Bu aşamada, web sitesinin amacı, hedef kitlesi, bütçesi ve nasıl bir tasarım istediğiniz belirlenir.
 2. Tasarım Şablonunu belirliyoruz: Analiz bittikten sonra, tasarım şablonunu oluşturuyoruz. Bu aşamada, web sitesinin görsel görünümü ve kullanıcı deneyimi belirlenir.
 3. Web sitenizi tasarlamaya başlıyoruz: Bu aşamada web sitenizi yapmaya başlıyoruz. Tasarım aşamasından sonra, web sitesi kodlanır. Bu aşamada, web sitesinin işlevselliği ve kullanılabilirliği sağlanır. Bu süre zarfında sizlerle sürekli iletişim kuruyoruz eş zamanlı takibini beraber yapıyoruz ve siz onay verdikten sonra test aşamasına geçiyoruz. Kodlama bittikten sonra, web sitesi test edilir. Bu aşamada, web sitesinin hatasız ve sorunsuz çalıştığından emin olunur.
 4.  Yayınlıyoruz: Test aşaması bittikten sonra, web sitesi yayınlanır. Google’ye hızlı bir şekilde indexlenir. Bu aşamada, web sitesi internet üzerinden erişilebilir hale gelir.

Bismil Web Tasarım Hizmeti : Biz Nasıl Yapıyoruz

13+ yıllık tecrübemizle 40’tan fazla sektöre uygun Bismil’de Web Tasarım Hizmeti vermekteyiz. Web sitenin inceliklerini, önemini tecrübemizden yola çıkarak kodlamaya devam ediyoruz .

Web Tasarım Hizmeti

%100 SEO Uyumlu

 %100 seo uyumlu olmayan web siteler googlede yükselmez. Google sizi indexlemez. Google’nin, web sitelerini üst sıralara çıkarması için +200 yakın kriteri var. Bunlardan olmazsa olmazı yaklaşık 20 tane kritieri vardır. Tüm bu kriterleri eksiksiz yerine getirip web sitenizi çok kısa bir sürede en üstlere çıkmanızı sağlıyoruz

Yeni Teknolji Hosting

Son teknoloji hosting web tasarım hizmetinin en önemli parçasıdır. Eğer web siteniz yüzlerce web sitesinin barındırıldığı bir sunucuda barınıyorsa bu sizin web sitenizi olumsuz etkiler. ve googlede üst sıralara(seo) çıkmanız zorlaşır. Bir diğer önemi ise web sitenizin 7/24 kesintisiz yayında olmasını  sağlamaktır. Sürekli kesinti yaşayan web sitelerde seo için olumsuz bir durumdur. Kalitesiz hosting kullanarak düşük fiyata yaptırdığınız web sitelerininiz bir zaman sonra çöp olur.

Admin panelli web site

Bir yazılımcıya ihtiyaç duymadan web sitenizi güncelleyebiliyor musunuz? Düzenleme yapabiliyor musunuz ? Yaptığımız tüm web siteler yönetilebilir bir arayüze sahip. Hiçbir yazılım bilgisine sahip olmasanız bile size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz zamanda çok basit bir şekilde web sitenizde değişiklikler yapabilrsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm web site hizmetlerinde  1 Yıl boyunca ücretsiz içerik güncelemesi yapıyoruz

Hızlı bir web sitesi

Web sitenize giren müşteriler dakikalarca sitenizin açılmasını bekler mi ? Tabiki Hayır. Bu yüzden Bismil web tasarım hizmeti alırken sitenin hızı ve güvenliğine son derece önem vermelisiniz.

Mobil Uyumlu

Web siteniz mobil uyumlu mu ? internet kullanıcıların  %80’i Mobil veya tablet  kullanmakta. Kullanıcılar web sitenize mobilden veya tabletten girdiklerinde web siteniz nasıl görünüyor ? İstedikleri bilgilere hemen ulaşabiliyorlar mı ? Yaptığımız web siteler %100 mobil duyarlıdır.

Bismil Web Tasarım Hizmeti : Web Tasarım Fiyatları

Bismil Web tasarım fiyatları, Hosting, işlevselliği ve kullanılan teknolojilere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, web tasarım fiyatları aşağıdaki faktörlere bağlı olarak belirlenir:

 • Hosting Kapasitesine: Web sitesinin en büyük maliyetini hosting oluşturmaktadır. Kaliteli Hosting  hizmetinin son teknoloji ve donanıma sahip ve kapasitesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Aksi takdirde  web sitesinden verim almazsınız ve siteniz geç yüklenir
 • Kullanılan teknolojiler: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan teknolojiler, fiyatı etkiler. Örneğin, özel bir tasarım veya yazılım gerektiren web siteleri, daha yüksek maliyetlidir.
 • Eklenti,modül ve temalar: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan özel modüller ve eklentiler veya sanal pos entagrasyonu olabiliyor Bunlarda web sitenizin maliyetini belirliyor
 • İçerik: Web sitenize standartın dışında veri girişi olacak ise bu ciddi bir süre demek, doğal olarak ek maliyet çıkacaktır. Ama standart veriler için ek ücret gerekmiyor.
 • Firmanın Geçmişi: Kurumsal bir firmada yapılmayan veya tecrübesiz kişilerle yapılan web tasarım hizmetleri genelde ucuz olur ama verim alamazsınız. Web siteniz istediğiniz gibi olmaz, ağır olur, sürekli kesintiye uğrar. Böyle bir durumda web siteniz çöp olur
 • Google araçlarının kurulumu: Yaptırdığınız web sitesinin performansını öğrenmek istersiniz elbette. İşte bunun için google araçlarının web sitenize entegrasyonlarının yapılanması gerekiyor. Web sitenize kim girdi, ne zaman girdi, giren kişinin cinsiyet nedir, siteye girdikten sonra kaç dakika kaldı,hangi ilden girdi ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız web sitenize mutlaka google araçlarının kurulumunu yaptırın

Bismil Web Tasarım : Web Tasarım Firmaları

Diyarbakır’da web tasarım firması arayanlar için bazı öneriler şu şekilde:

 • Birden fazla firmayla görüşme yapın ve teklif alın.
 • Firmaların referanslarını inceleyin ve müşteri yorumlarını okuyun.
 • Firmanın kullandığı teknolojileri araştırın.
 • Firmanın fiyatlandırma politikasını karşılaştırın.

Diyarbakır’da web tasarım firmaları arasında öne çıkan bazı isimler şunlar:

 • Tik Web Tasarım
 • Bismil Web Tasarım

Bu firmalar, deneyimli kadroları ve kaliteli hizmetleriyle Diyarbakır’da önemli bir yere sahip.

Bismil web tasarım

Web Tasarım Hizmeti Fiyatları

Harika bir web sitesine sahip olmak için  en uygun fiyat listesine göz atın.

Referanslarımız

Daha önce neler yaptık merak ediyorsanız ise linke tıklayarak referanslarımıza bakabilrsiniz.

Teklif Al

Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirmek mi istiyorsunuz ? Hemen WhatsApp’tan bize yazın size en uygun fiyat garantisi ile teklifi verelim

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor merak ediyorsanız  yorumlara göz atabilirsiniz

#SIK SORULAN SORULAR#

Bismil Web tasarım Hizmeti nedir?

Bismil Web tasarım hizmeti, bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, iyi oluşturulmuş, site yüklenme hızı yüksek ve bakımlı bir web sitesi oluşturma sürecidir. Bismil Web tasarım hizmeti, web sitesinin görsel çekiciliğini, kullanılabilirliğini ve teknik performansını optimize eder.

 Web tasarım Hizmetinin birçok faydası vardır. Bunlar arasında:

 • Görsel çekicilik:  Web tasarım Hizmeti, bir web sitesine profesyonel bir görünüm ve his verir. Bu, ziyaretçilerin web sitesine daha iyi bakmalarına ve daha fazla zaman geçirmelerine neden olabilir.
 • Kullanılabilirlik: Web tasarım Hizmeti, web sitesini ziyaretçilerin kolayca ve rahatça kullanabilmeleri için tasarlar. Bu, web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olabilir.
 • Teknik performans: Web tasarım Hizmeti, web sitesinin teknik performansını optimize eder. Bu, web sitesinin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Web tasarım Hizmeti fiyatları, web sitesinin kapsamına ve karmaşıklığına göre değişir. Genel olarak, Web tasarım Hizmeti, kendi kendine web sitesi oluşturmaktan daha pahalıdır. Ancak, Web tasarım Hizmeti, uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilir.

Elbette, Tüm web sitelerimiz SEO uyumludur. Siteleriniz çok kısa sürede organik bir şekilde üst sıralara çıkmaktadır.

Evet, Şimdiye dek yaptığımız tüm web siteler %100 mobil uyumludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcıların %80’i mobil kullanmaktadır.

Evet, Firmamız için tek sefer ödeme yapılmaktadır. Ancak domain+ hosting + ssl ve varsa eklentiler için ise her yıl bir miktar ödeme yapılmaktadır. Dolar olarak alınan bu hizmetler ortalama 1500 ile 2000 arası tutmaktadır.

İş yoğunluğuna göre ve web sitenin özelliklerine göre 1 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz

Hayır Diyarbakır Merkez olmak üzere tüm ilçelere hizmet veriyoruz

ShentaWp Ayar
tikwebtasarim- Kurumsal web tasarım