En iyi Web Tasarım ajans hizmetleri

Bağlar Web Tasarım

Şık ve Sınırsız Tasarım Seçeneği

Kurumsal firmanıza mobil uyumlu seo destekli Profesyonel web tasarım hizmeti ile dijital ortamdaki yerinizi hazırlayalım
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Bağlar Web Tasarım: İşinizi Profesyonellere emanet edin

Web tasarım  günümüzde hayatımızın her alanında önemli bir konuma sahip olmasıyla birlikte, Bağlarda ki kurumsal  iş yerleri için web sitesi çok önemli hale gelmektedir. Bağlar Web tasarım, bir iş yerinin,firmanın sanal yani web dünyasında varlığını oluşturan kurumsal bir firmadır.

Bağlar Web tasarım hizmeti, bir web sitesinin işlevsel yönleriyle ilgili olan bir hizmettir. Web tasarım hizmeti veren Bağlar web tasarım, bir web sitesinin tasarımını, işlevselliğini ve içeriğini ve kullanılabilir olmasını oluşturmaktan sorumludur.

Web tasarım hizmeti almak, bir işletme için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar şunlardır:

 • Profesyonel kimlik: Web Tasarım  kimliğinizdir. Size aittir. Web sitesinin içinde iletişim bilgileriniz, logonuz ve görselleriniz, iş yeri görselleriniz ve en önemlisi size müşteri kazandıran özel bir alandır.
 • Size Has bir tasarım: Web tasarım, bir web sitesini işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. tam ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.
 • %100 SEO Uyumlu: Web tasarım, bir web sitesini arama motoru optimizasyonuna göre tasarlıyoruz. Yani google de üst sıralara çıkması için (SEO) uyumlu hale getiriyoruz. Bu, çalışma sizin web sitenizin google arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Seo uyumlu olmayan web siteler çöptür.

Bağlar Web Tasarım Hizmeti : Nasıl mı başlıyoruz ?

yenişehir web tasarım hizmeti
 1. Önce ihtiyaçlarınızı belirliyoruz: Web tasarım sürecinin ilk aşaması, web sitesinin ihtiyaçlarının belirlenmesidir. Bu web  siteye neden ihtiyaç duydunuz ? sorusuna bir cevap bulmaktır.  Bu aşamadan sonra, web sitesinin amacı, hedef kitlesi, bütçesi ve nasıl bir tasarım istediğiniz belirlenir.
 2. Harika bir  Tasarım Şablonunu hazırlıyoruz: Analiz işleminden sonra, tasarım şablonunuzu oluşturuyoruz. Bu bölümde, web sitesinin görsel görünümü ve kullanıcı deneyimi belirliyoruz.
 3. Kodlama: Ve artık web sitenizi yazmaya başlıyoruz. Tasarım aşamasından sonra, web sitesi kodlanır. Bu aşamada, web sitesinin işlevselliği ve kullanılabilirliği sağlanır. Bu süre zarfında sizlerle sürekli dialog halindeyiz eş zamanlı takibini beraber yapıyoruz ve siz onay veriyorsunuz. Kodlama aşamasından sonra, web yazılım test edilir.  Web sitesinin sorunsuz çalıştığından emin olunur.
 4.  Yayınlama: Test aşamasından sonra, web sitesi yayınlanır. Google’ye hızlı bir şekilde index almasını sağlıyoruz. Bu aşamada, web sitenizi alan adınızı yazarak erişilebilir hale getiriyoruz.

Sur Web Tasarım Hizmeti : Biz Nasıl yapıyoruz ?

13+ yıllık tecrübemizle  Bağlar’da her sektöre uygun  Web Tasarım Hizmeti vermekteyiz. Web sitenin önemini, inceliklerini 13 yıllık tecrübemizden yola çıkarak kodlamaya devam ediyoruz .

Web Tasarım Hizmeti

Admin panelli Bir Web Site Arayüzü

Bir web tasarım firmasına ihtiyaç duymadan web sitenizde güncelleme yapabiliyor musunuz? Düzenleme yapabiliyor musunuz ? Yaptığımız tüm web tasarımların yönetilebilir bir admin paneli var. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmasanız bile size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile istediğiniz zamanda çok basit bir şekilde web sitenizde değişiklikler yapabilrsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm web site hizmetlerinde  1 Yıl boyunca ücretsiz içerik güncelemesi yapıyoruz

%100 Google Arama Optimizasyonu

Web siteniz %100 Google Arama Optimizasyonu yapılmamış ise googlede yükselmeniz imkansız. Google sizi cezalandırır alt sıralara atar. Google’nin web sitelerini üst sıralara çıkarması için +200 yakın kriteri var. Bunlardan olmazsa olmazı 20 ye yakın kriter vardır. Tüm bu kriterleri birebir yerine getirip web sitenizi en kısa sürede  yukarıya uçuruyoruz

Kesintisiz Hosting

Yüksek kapasiteli hosting Bağlar web tasarım hizmetinin en önemli parçasıdır. Eğer web siteniz paylaşımlı bir sunucuda barınıyorsa bu sizin web sitenizi hem olumsuz etkiler hemde güvenlik problemi teşkil eder. Ve google’de üst sıralara çıkmanız zorlaşır. Bir diğer önemi ise web sitenizin 7/24 kesintisiz yayında olmasını  sağlamaktır. Sürekli kesinti yaşayan web siteler, seo için olumsuz bir durumdur. düşük fiyata web site yapan firmaların çoğu düşük kapasiteli hosting kullanmaktadır.

Web siteniz hızlı değil mi ?

Web sitenize gelen müşteriler dakikalarca sitenizin açılmasını bekler mi ? Tabiki Hayır. Bu yüzden Bağlar web tasarım hizmeti alırken sitenin hızı ve güvenliğine son derece önem vermelisiniz.

100% Mobil Uyumlu Web site

Web sitenizi %100 mobil uyumlu  yani Responsive yapıyoruz? Günümüzde internet kullanıcıların %80’i Mobil veya tablet  kullanmakta. Kullanıcılar web sitenize mobilden girdiklerinde web siteniz nasıl görünüyor ? İstedikleri bilgilere hemen ulaşabiliyorlar mı ? İşte bu yüzden yaptığımız web sitelerin tamamı %100 mobil duyarlıdır. İster mobilden ister tabletten girin fark etmez web siteniz tüm platformlarda harika gözükür

Bağlar Web Tasarım Hizmeti : Web Tasarım Fiyatları

Bağlar Web tasarım fiyatları, Hosting kalitesine, işlevselliği ve kullanılan teknolojilere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak, web tasarım fiyatları aşağıdaki faktörlere bağlı olarak belirlenir:

 • Hosting Kapasitesine: Web sitesinin en büyük maliyetini hosting özellikleri  oluşturmaktadır. Hosting  hizmetinin son teknolojiye sahip donanımda olması fiyatlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Aksi takdirde düşük bütçe ile yaptırdığınız web sitesinden verim almazsınız
 • Kullanılan teknolojiler: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan teknolojiler veya eklentiler, fiyatı etkiler. Örneğin, özel bir tasarım veya yazılım gerektiren web siteleri, daha yüksek maliyetlidir.
 • Eklentiler,modüller ve temalar: Web sitesinin tasarımında ve geliştirilmesinde kullanılan özel modüller ve eklentiler olabiliyor Bunlarda web sitenizin maliyetini belirliyor
 • Site içeriği: Web sitenize standartın dışında veri girişi olacak ise bu ciddi bir süre demek, doğal olarak ek maliyet çıkacaktır. Ama standart veriler için ek ücret gerekmiyor.
 • Çalıştığınız firma profesyonel mi: Kurumsal bir firmada yapılmayan web tasarım hizmetleri genelde ucuz olur ama verim alamazsınız. Web siteniz istediğiniz gibi olmaz, ağır olur, sürekli kesintiye uğrar. Böyle bir durumda web siteniz çöp olur
 • Google araçlarının kurulumu: Yaptırdığınız web sitesinin performansını öğrenmek istersiniz elbette. İşte bunun için google araçlarının web sitenize entegrasyonlarının yapılanması gerekiyor. Web sitenize kimler giriş yaptı, ne zaman girdi, giren kişinin cinsiyet nedir, siteye girdikten sonra kaç dakika kaldı,hangi ilden girdi ve benzeri soruların cevabını merak ediyorsanız web sitenize mutlaka google araçlarının kurulumunu yaptırın

Web Tasarım Hizmeti Fiyatları

Harika bir web sitesine sahip olmak için  en uygun fiyat listesine göz atın.

Bağlar Web Tasarım : Web Tasarım Firmaları

Bağlar’da web tasarım firması arayanlar için bazı öneriler şu şekilde:

 • Birden fazla firmayla görüşme yapın ve teklif alın.
 • Firmaların referanslarını inceleyin ve müşteri yorumlarını okuyun.
 • Firmanın kullandığı teknolojileri araştırın.
 • Firmanın fiyatlandırma politikasını karşılaştırın.

Diyarbakır’da web tasarım firmaları arasında öne çıkan bazı isimler şunlar:

 • Tik Web Tasarım
 • Bağlar Web Tasarım

Bu firmalar, deneyimli kadroları ve kaliteli hizmetleriyle Diyarbakır’da önemli bir yere sahip.

bağlar web tasarım

Referanslarımız

Daha önce neler yaptık merak ediyorsanız ise linke tıklayarak referanslarımıza bakabilrsiniz.

Teklif Al

Hayalinizdeki web sitesini hayata geçirmek mi istiyorsunuz ? Hemen WhatsApp’tan bize yazın size en uygun fiyat garantisi ile teklifi verelim

Kullanıcı Yorumları

Müşterilerimiz bizim hakkımızda neler düşünüyor merak ediyorsanız  yorumlara göz atabilirsiniz

#SIK SORULAN SORULAR#

Bağlar Web tasarım Hizmeti nedir?

Bağlar Web tasarım hizmeti, bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, iyi oluşturulmuş, site yüklenme hızı yüksek ve bakımlı bir web sitesi oluşturma sürecidir. Bağlar Web tasarım hizmeti, web sitesinin görsel çekiciliğini, kullanılabilirliğini ve teknik performansını optimize eder.

 Web tasarım Hizmetinin birçok faydası vardır. Bunlar arasında:

 • Görsel çekicilik:  Web tasarım Hizmeti, bir web sitesine profesyonel bir görünüm ve his verir. Bu, ziyaretçilerin web sitesine daha iyi bakmalarına ve daha fazla zaman geçirmelerine neden olabilir.
 • Kullanılabilirlik: Web tasarım Hizmeti, web sitesini ziyaretçilerin kolayca ve rahatça kullanabilmeleri için tasarlar. Bu, web sitesinin dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olabilir.
 • Teknik performans: Web tasarım Hizmeti, web sitesinin teknik performansını optimize eder. Bu, web sitesinin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Web tasarım Hizmeti fiyatları, web sitesinin kapsamına ve karmaşıklığına göre değişir. Genel olarak, Web tasarım Hizmeti, kendi kendine web sitesi oluşturmaktan daha pahalıdır. Ancak, Web tasarım Hizmeti, uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilir.

Elbette, Tüm web sitelerimiz SEO uyumludur. Siteleriniz çok kısa sürede organik bir şekilde üst sıralara çıkmaktadır.

Evet, Şimdiye dek yaptığımız tüm web siteler %100 mobil uyumludur. Çünkü günümüzde internet kullanıcıların %80’i mobil kullanmaktadır.

Evet, Firmamız için tek sefer ödeme yapılmaktadır. Ancak domain+ hosting + ssl ve varsa eklentiler için ise her yıl bir miktar ödeme yapılmaktadır. Dolar olarak alınan bu hizmetler ortalama 1500 ile 2000 arası tutmaktadır.

İş yoğunluğuna göre ve web sitenin özelliklerine göre 1 ile 14 iş günü içerisinde teslim ediyoruz

Hayır Diyarbakır Merkez olmak üzere tüm ilçelere hizmet veriyoruz

ShentaWp Ayar
tikwebtasarim- Kurumsal web tasarım